fbpx

Startuoja projektas #PagalbaTau

Komentarų: 0

Kauno apskrities moterų krizių centras 2023m. kartu su partneriais Moterų informacijos centru ir Kretingos moterų informacijos ir mokymo centru, siekiant didinti pagalbos tarnybų ir jų teikiamos valstybės garantuojamos pagalbos žinomumą, prieinamumą, kokybę, skaidrumą bei efektyvumą, pradėjo vykdyti Aktyvių piliečių fondo (APF) finansuojamą projektą #PagalbaTau.

Projekto tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie galimybę gauti valstybės garantuojamą pagalbą nukentėjus nuo nusikalstamų veikų ir kurti pagalbos teikimo sistemą viešinant pagalbos tarnybų, didinant jų teikiamos pagalbos prieinamumą, efektyvumą ir skaidrumą, tobulinant specialistų kompetenciją, teikiant pasiūlymus valdžios institucijoms dėl praktinio teisės aktų įgyvendinimo.

Tikslinės grupės: nuo nusikalstamų veikų nukentėję asmenys, pirmo kontakto institucijos, visuomenė – tikslu informuoti apie pagalbos galimybes; Pagalbos tarnybos ir jų specialistai – tikslu reglamentuoti pagalbos procesą ir suteikti žinių, reikalingų pagalbos teikimui.

Projekto uždaviniai:

· Didinti pagalbos tarnybų teikiamos pagalbos žinomumą ir prieinamumą, skatinant pagarbą žmogaus teisėms ir vienodo institucinio požiūrio į nukentėjusįjį principui.

· Parengti pagalbos tarnybų teikiamos pagalbos proceso aprašą, reglamentuojantį vieningą pagalbos tarnybų veiklos organizavimą ir pagalbos teikimo nuo nusikalstamų veikų nukentėjusiems asmenims procesą.

· Tobulinti Specializuotos pagalbos tarnybos asociacijos vienijamų pagalbos tarnybų specialistų kompetencijas, organizuojant mokymus, skirtus suteikti žinių, reikalingų teikti pagalbą nuo nusikalstamų veikų nukentėjusiems asmenims.

Projekto įgyvendinimo trukmė – 13 mėn.

Ankstesnis įrašas
Kviečiame susipažinti su nauju leidiniu
Kitas įrašas
Per bendrystę kūryboje – į geresnę moterų savijautą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu