fbpx

Projektas „Kretingos rajono NVO ir savivaldos dialogo skatinimas“

Komentarų: 0

Nuo 2014 m. rugsėjo vidurio pradėjome vykdyti projektą „Kretingos rajono NVO ir savivaldos dialogo skatinimas“, kurį finasuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Projekto vykdymo laikotarpis nuo 2014-09-11 iki 2014-12-31

Projekto biudžetas 7500 Lt.

Projekto tikslas – skatinti Kretingos rajono NVO aktyviau dalyvauti ir bendradarbiauti tarpusavyje ir su vietos savivalda.

Projekto metu planuojama suburti iniciatyvinę grupę, pasikviečiant aktyviausius rajono NVO narius iš įvairiausių NVO atstovaujamų sričių. Su šia suburta iniciatyvine grupe išanalizuosime Kretingos rajono savivaldybės 2014 – 2020 metų plėtros planą ir pateiksime savo požiūrį į rajono vystymosi planus žvelgiant iš nevyriausybinių organizacijų pozicijų. Projekto įgyvendinimo metu bus suorganizuoti 2 diskusijų stalai, į kuriuos pakviesime padiskutuoti savivaldybės darbuotojus, politikus ir nevyriausybininkus  apie aktualias rajono veiklos sritis.  Per numatytą laikotarpį bus surengti mokymai apie lyderystę, atstovavimą, ginant viešąjį interesą. Projekto metu numatyta pakviesti NVO atstovus dalyvauti nors viename Kretingos rajono Tarybos posėdyje.

Ankstesnis įrašas
Mokymo kursai „Lyderystė ir atstovavimas“
Kitas įrašas
16 dienų prieš smurtą prieš moteris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu