fbpx

Kviečiame mokytis mediacijos!

Komentarų: 0

LR Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas smurtą artimoje aplinkoje traktuoja kaip visuomeninę reikšmę turinčią nusikalstamą veiką ir įpareigoja valstybines institucijas užtikrinti nukentėjusių nuo smurto artimoje aplinkoje asmenų saugumą bei reikiamos pagalbos prieinamumą. Tačiau įstatymai ir kiti teisės aktai savaime negarantuoja nukentėjusių nuo smurto artimoje aplinkoje asmenų saugumo ir reikiamos pagalbos prieinamumo. Siekiant realaus įstatyminės bazės poveikio, būtina ugdyti bendruomenės netoleranciją smurtui artimoje aplinkoje ir užtikrinti reikiamą ją įgyvendinančių specialistų profesinę kompetenciją.

Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras jau antrus metus vykdo Kretingos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Smurtas artimoje aplinkoje: apraiškos, padariniai, atsakomybė, pagalba“.

Šia programa siekiama  ugdyti bendruomenės netoleranciją smurtui artimoje aplinkoje ir formuoti vieningą pagalbą teikiančių specialistų požiūrį į smurto artimoje aplinkoje reiškinį, nukentėjusiojo saugumo užtikrinimą ir pagalbos nukentėjusiajam teikimą. Praėjusiais metais pagalbą teikiantiems specialistams buvo suorganizuoti mokymai apie smurto aukos ir smurtautojo charakteristikas, ribas tarp griežto vaikų auklėjimo ir smurto prieš juos, pokalbio su nukentėjusiais nuo smurto artimoje aplinkoje vaikais specifiką.

Šiais metais planuojama suorganizuoti mokymus tokiomis temomis:

  • Mediacijos samprata ir taikymas
  • Darbas su nemotyvuotais klientais
  • Smurtinio elgesio keitimo galimybės
  • Pagalbos teikimo nuo smurto nukentėjusiems vaikams specifika

Gegužės 23 d. 13 val.  vyks pirmieji mokymai tema „Mediacijos samprata ir taikymas“, kuriuos ves mediatorės darbo patirties turinti lektorė Kristina Martinkienė.

Kviečiame registruotis!
Tel. 8 445 78024,  8 605 82331
El.p. kretingosmoterys@gmail.com

Projektą finansuoja
Kretingos rajono savivaldybės administracija

Ankstesnis įrašas
Diskusijos dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo tęsiasi
Kitas įrašas
Mokymai Klaipėdos rajono specialistams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu