fbpx

Kretingos krašto moterys – 2018

Komentarų: 0

Gruodžio 12 d. Kretingos muziejaus Baltojoje salėje įvyko nominacijų „Kretingos krašto moterys – 2018“ teikimo šventė.

 „Metų savanorė“ – Gražina Katkuvienė, Rūdaičių „Pajūrio
bendruomenės“ pirmininkė. 
„Gražina pilna visokių idėjų. Jos dėka įgyvendintas ne vienas projektas, sutvarkytos kaimo erdvės, įrengtos poilsio vietos jaunimui ir žaidimų aikštelės vaikams. Gražina kviečia visus bendrai veiklai, organizuoja įvairius renginius, taip sutelkdama įvairaus amžiaus žmones bendrystei. Esame jai labai dėkingi už tai, kad dirba visų mūsų labui.“ (Rūdaičių bendruomenė)

„Metų kultūros tradicijų puoselėtoja“ – Birutė Stalmokienė, Senosios Įpilties kaimo bendruomenės pirmininkė
„Už neišsenkančią energiją, už neblėstančių sumanymų įgyvendinimą, už Gediminaičių stulpus, už Alkos kalno koplyčios prikėlimą naujam gyvenimui, už piliakalnio prieigų infrastruktūrą, už nuoširdų darbą sutelkiant bendruomenę mažiems ir dideliems darbams.“ (Senosios Įpilties bendruomenė)

„Metų sveikos gyvensenos skatintoja“ – Danutė Pilipčiuk, klubo „Atrandu save“ pirmininkė
„Džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami tokią nuostabią moterį, kuriai rūpi kaimo bendruomenės sveikatinimas, kultūrinis aktyvinimas, tradicijų puoselėjimas, bendravimo ir bendradarbiavimo siekimas. Danutės gyvenimo kredo „Mylėk, padėk, dalinkis ir bendrauk gyvai, ne interneto žinutėmis.“ (Jokūbavo bendruomenė)

„Metų senjorė“ – Sigita Ona Urbonienė
„Tai kantrumo, darbštumo ir didelės tolerancijos moteris. Sigita ilgus metus dirbo Simono Daukanto vidurinėje mokykloje lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja. Šiandien ji dainuoja Kretingos kultūros centro retro ansamblyje „Gija“, tremtinių ir bažnyčios choruose, yra aktyvi Trečiojo amžiaus universiteto studentė. Sigita vadovauja literatų klubui „Posmas“, kuris vienija knygą mylinčius senjorus. Ji yra nuostabi draugė ir patarėja.“ (Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė)

 „Metų pagalba šeimai“ – Margarita Lizdenytė, Šv. Antano dienos centro direktorė
„Margarita yra nuostabus žmogus, visapusiškai pasišventusi tarnystei, atsidavusi darbui. Ji nepaliauja rašyti projektus, skirtus šeimų gerovei, kad vaikai ir jų tėvai gyventų saugiai ir laimingai.“ (Šv. Antano dienos centro darbuotojos, kurios atsiėmė Margaritai Lizdenytei skirtą nominaciją)

Didžiuojamės savo rajono moterimis ir linkime joms stiprybės!

Ankstesnis įrašas
Kviečiame balsuoti !
Kitas įrašas
Startuoja projektas „Smurtas artimoje aplinkoje: prevencija, apsauga, pagalba, bendradarbiavimas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu