fbpx

Įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai

Komentarų: 0

Š. m. kovo 22 d. Valdovų rūmuose įvyko jubiliejinių penktųjų Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų ceremonija. Renginio metu aštuoniose kategorijose įvertinti prie lygybės ir įvairovės skatinimo Lietuvoje prisidedantys žmonės ir jų projektai. Ką šis apdovanojimas reiškia lygybės ir įvairovės srityje dirbantiems žmonėms?
Lyčių lygybės apdovanojimą pelniusio Specializuotos pagalbos centrų tinklo atstovės: „Šis apdovanojimas aiškiai parodo, koks svarbus darbas apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje srityje“
„Žmogus, patiriantis smurtą artimoje aplinkoje neturėtų bijoti kreiptis pagalbos. Pagalba yra, reikia tik jos paprašyti. Mes nebegalime toleruoti smurto, nes matydami smurtą artimoje aplinkoje vaikai tą patį modelį gali atkartoti ir savo šeimoje. Mes privalome daryti viską, kad smurto ratas būtų nutrauktas. Šis apdovanojimas aiškiai parodo, koks svarbus yra mūsų darbas smurto artimoje aplinkoje srityje,“ – tikino lyčių lygybės apdovanojimą pelniusiam Specializuotos pagalbos centrų tinklui atstovaujanti Moterų informacijos centro direktorė Jūratė Šeduikienė.
„Visų kolegių, kurios dirba specializuotos pagalbos centruose vardu norėčiau padėkoti už parodytą pasitikėjimą. Tai tik dar vienas įrodymas, kokia svarbi ir reikalinga pagalba nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje žmonėms. Ačiū jums visiems iš širdies į širdį,“ – dėkojo Specializuotos pagalbos centrų tinklo atstovė Irma Zabulionytė.
„Šiandien – didi diena, kai mūsų ilgametis darbas apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje srityje pagaliau yra įvertinamas čia, Valdovų rūmuose. Tai buvo labai nelengvas ir ilgas kelias,“ – pridūrė Specializuotos pagalbos centrų tinklo atstovė Lilija Vasiliauskienė.
Skaitykite daugiau:
http://www.lygus.lt/valdovu-rumuose-isdalyti-zmogaus-teisiu-oskarais-vadinami-apdovanojimai/

Ankstesnis įrašas
Leisk tau padėti
Kitas įrašas
Diskusijos dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo tęsiasi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu