fbpx

Akcija „Išsaugokime vyrus“

Komentarų: 0

2014 m. liepos 30 d. nuo 9 iki 16 val. Kretingoje, Rotušės aikštėje vyks akcija „Išsaugokime vyrus“,  Ateik ir pasitikrink sveikatą. Sveikata svarbiausia.

Projekto „Išsaugokime vyrus“ metu mobili kraujo paėmimo laboratorija atvyks į Kretingą ir nemokamai tikrins rizikos grupėje esančių vyrų sveikatą.

Mobili laboratorija važinės po Kretingos rajono kaimus nuo liepos 21 d. iki 30 d. Atvykimo laikus galite rasti adresu: http://issaugokimevyrus.lt/kretingos-rajono-grafikas-2/ 

Nors akcija pirmiausia rengiama dėl vyrų, tačiau kviečiamos ir moterys pasidaryti tyrimus dėl skydliaukės ar kepenų fermentų. Tiems, kurie norėtų išsitirti cukraus ar cholesterolio kiekį kraujyje, rekomenduojame ateiti nevalgius ir negėrus.

Diagnostinėje laboratorijoje įrengta kraujo mėginio paėmimo vieta, įtaisytos tam skirtos specialios kėdės. Ji aprūpinta šaldytuvu kraujui, spintomis ulitizavimui ir vienkartinių priemonių laikymui, centrifuga, skirta atskirti serumą nuo kraujo elementų, pirmosios pagalbos rinkiniu. Čia įtaisyta kriauklė su šiltu vandeniu, dirba kvalifikuotas slaugytojas, galintis kraujo mėginį iš vyro paimti per 5-10 min. Laboratorijoje vyrai gaus specialiai parengtus informacinius leidinukus apie prostatos vėžį, jo diagnostiką bei gydymo būdus.

Ankstesnis įrašas
Aptartas smurto artimoje aplinkoje įstatymo vykdymas
Kitas įrašas
Prasideda nauji mokslo metai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu